Harmony Clean Flat Responsive WordPress Blog Theme

20. KCBT : Eksik Parça | Michelle Hodkin ( Kitap Tanıtımı )

02:47 Kitap Sara'yı 0 Comments Category : , , , , ,

Selam Millet! Bugün bu yazıyı yazarken ne kadar rahatım ne kadar mutluyum anlatamam çünkü vizeler bitti ve benim üstümden kocaman bir yük kalktı. Bizimkilerden herkes kitabı bitirdi dedikodusunu bile yaptılar ben hala başlamayamadım sevgili okulum yüzünden. Ama artık başlayabilirim ve bu yüzden çok çok mutluyum. Bildiğiniz gibi Kitap Canavarları olarak bu 20. Blog turumuz ve bu turumıuzda hepimizin beklediği bir kitap ele alıyor olmak çok güzel :)

Eksik Parça'nın konusuna kimler göz atmak ister?


Kitap Hakkında

Kitabın Orjinal Adı : The Unbecoming of Mara Dyer
Yazarı : Michelle Hodkin
Seri Adı : Mara Dyer
Seri Sıralaması : 1 / 3
Goodreads Puanı : 4. 12


Arka Kapak Yazısı
Bir gün uyandığında son birkaç gününü hatırlayamadığını düşün... Mucizevi bir şekilde kurtulduğun kazada tüm arkadaşlarını kaybettiğini, Ailenin yeni bir sayfa açmak için taşınmak zorunda kaldığını, Kendi geçmişinle ilgili senden daha fazlasını bilen bir çocukla tanıştığını, Tüm yaşadıklarından sonra yeniden âşık olabildiğini, Gerçek olması imkânsız halüsinasyonlar gördüğünü, Aklını kaçırdığından endişelenmeye başladığını düşün. Ne yapardın? Mara Dyer işte bu sorunun cevabını öğrenmek üzere… 

"Mara Dyer'ın unutulmaz bir rüyayı andıran, gizemli ve romantik hikâyesi sizi esir alacak." 
-Cassandra Clare, New York Times çoksatanı Mortal Instruments serisinin yazarı-

"Eksik Parça kara mizah, merak uyandıran gerilim ve samimiyet arasında nadir bulunan bir denge kurmayı başarmış. Bir an kahkaha atarken hemen arkasından korkup tüm ışıkları açarak battaniyenin altına girmek istedim. Michelle Hodkin, tüyler ürperten betimlemeleri ve iç ısıtan romantik sahneleriyle yetenek ve kalitesini gözler önüne sermiş. Daha önce böyle bir roman okumamıştım." 
-Veronica Roth, New York Times çoksatanı Divergent serisinin yazarı-

"Eksik Parça, zekice yazılmış, büyüleyici bir gerilim romanı. Gizemli erkekleri, tehlikeli kadınları ve çok karmaşık aşk hikâyelerini sevenler için mükemmel bir eser." 
-Kirsten Miller, New York Times çoksatan yazarı-

"Vay canına. Michelle Hodkin'in ilk kitabı sizi son sayfasına kadar merakta bırakacak." 
-Beth Revis, New York Times çoksatan yazarı-

"Şiirsel ve tatlı olduğu kadar ürkütücü ve karmaşık hikâyesiyle Eksik Parça'yı elimden bırakamadım. Bu kitabı okurken bütün ışıkları açın." 
-Rachel Hawkins, New York Times çoksatan yazarı-
(Tanıtım Bülteninden)
a Rafflecopter giveaway

RELATED POSTS

0 yorum