Harmony Clean Flat Responsive WordPress Blog Theme

Bir Kitap Varmış Yeni Çıkacak? #6

11:23 Kitap Sara'yı 0 Comments Category : , , ,

Selam millet! Ne zamandır bu yazımı yazmayı ihmal ediyordum. Dün fena halde bloga yazmak istedim bugüne kısmet oldu :D Hadi beraber bakalım mı? Bu yakında hangi kitaplar çıkmış / çıkacak?


Not :Resimdeki kitaplar tamamen benim
ilgilendiğim/beklediğim/okumak istediğim kitaplar olmakla birlikte her çıkan / çıkacak kitabı ele almayacağım tabii ki, yanlış anlaşılmasın :)  • The Unbecoming of Mara Dyer, Eksik Parça adıyla bu ay raflarda yerini aldı. ( Kitap Canavarlarının Blog Turları Facebook sayfamızdan turumuzu takip edebilirsiniz. ) hangi yayınevinde olduğunu bilmediğim bir kitaptı Mara Dyer. Bir kaç aydır kitabı çok Goodreads gibi mecralarda görüp meraklandığım bir kitaptı. Sonra bir baktım çıkıyor düşünün sevincimi :D
  • Vortex ( Tempest #2 ) Fırtına kitabının devamı olan Vortex ülkemizde Girdap adıyla bu ay satışa sunuldu. ( Kapak her ne kadar orijinal olsa da beğenmedim. )
  • Red Rising görsellerde yok fakat onunda hakkında bir şeyler karalamak istiyorum. Kızıl Yükleliş adıyla bu ay satışa sunuldu. Çok beğeneni var fakat okusam mı okumasam mı bilemiyorum. Alan olursa okurum heralde :D
  • Cress ( The Lunar Chronicles #3 ) ülkemizde ilk iki kitabı çıkmış olan Ay Günlüğü serisinin üçüncü kitabı Cress bu ay sonuna doğru veya Mayıs başında çıkıyor.
  • Pandemonium ( Delirium #2 ) Deliryum adıyla Artemis yayınları etiketi ile çıkan deliryum serisinin ikinci kitabı yine Mayısta çıkacağını düşünüyorum çünkü Artemis umudu verdi ve mayıs kitaplarındnan biri olduğunu söyledi.
  • These Broken Stars geliyor! Go! Kitap bir süredir çıkma vaktinin yaklaştığını söylüyordu. Duyduğuma göre kitabımıza çok bi yakında kavuşacağız :) Kitabın takipçilerine kitabımızın Türkçe adının henüz belli olmadığını söyleyebilirim.
  • The Iron Fey serisinin dördüncü kitabı olan Demir Şövalye hakkında Pegasus mayısta dedi. ( Bu seriye aşığım <3 )
  • The Book of Ivy Yabancı Yayınları etiketiyle Mayıs ayında Kurucunun Kızı adıyla ( ciltli olarak!!! ) satışa sunulacak.
Evet şimdi çığlık atabiliriz! :D


RELATED POSTS

0 yorum