Harmony Clean Flat Responsive WordPress Blog Theme

6. KCBT : Mabet - Sarah Fine ( Kitap Tanıtımı )

04:12 Kitap Sara'yı 3 Comments Category :


Kitap Hakkında 

Kitabın Orjinal  Adı : Sanctum

Yazarı : Sarah Fine 

Türü : Fantastik / Aşk

Goodreads Puanı : 4.09

Türkçe Editasyonu : Mabet

Çevirmen : M.Can Uzer

Yayınevi : Aspendos
"Planım : Şehre gir. Nadiayı al. Bir çıkış yolu bul. Bu kadar basit."Bir hafta önce on yedi yaşındaki Lela Santosun en iyi arkadaşı Nadia intihar eder. Oysa bugün, uğurlama merasiminin ters gitmesi sayesinde Lela cennette, uzaktaki büyük kapılarla çevrili şehre, cehenneme bakıyordur.

 Karanlık ve yolunu şaşırmış yaratıklarla dolu olan İntihar Kapılarından kimse kendi isteğiyle geçmez. Ama Lela herhangi biri değildir, en yakın arkadaşının ruhunu kurtarmaya kararlıdır - kendi ahiret hayatını feda etmek zorunda kalsa bile.Lela, Nadiayı bulmaya çalışırken bu karanlık şehrin uçsuz bucaksız sokaklarında devriye gezen muhafızlara yakalanır. 

İçlerinde insana en yakın olan liderleri Malachi, diğerlerinden tek bir nokta dışında farklıdır: ölümcül etkileyiciliği. Lela ile tanıştığında Malachi de kendi planını yapar: Nadiayı geride bırakmak pahasına bile olsa Lelayı şehirden çıkar. Çünkü Malachi, Lelanın bilmediği bir şeyi bilmektedir:

 Bu karanlık şehir Lelanın hayatını geçirmek zorunda kalacağı en kötü yer değildir. Malachi, onu bu kaderden uzak tutmak için her şeyi yapmaya hazırdır.

Evet canavar ailesi 2014'teki ilk blog turumuzda mabet kitabımızın tanıtımı ile karşınızdayım. Ve bakalım bu kitap merakınızı ne kadar cezbedecek? Kitabı hala okuyan biri olarak beni kesinlikle çok şaşırttığını söylemeliyim. Yazarla da aramızda bir isim benzerliği olması beni çok sevindirdi. Bir "h" fazla ama napalım o kadar da olur :P Kitabın Tanıtımı sizi ne kadar çekti? Ben tanıtımda değil de daha çok bölümleri atlarken çok şaşıranlardanım alışık olmadığınız bir dünyayı merak mı ediyorsunuz?

          Mabet'e hoşgeldiniz...a Rafflecopter giveaway

RELATED POSTS

3 yorum