Harmony Clean Flat Responsive WordPress Blog Theme

Bir Kitap Varmış Yeni Çıkacak? #4

13:06 Kitap Sara'yı 0 Comments Category : ,

1) Yeni Dünya ( Bir Eve romanı ) | Anna Carey


Yeni çıkan kitaplar arasında olan EVE, ön satışa girdiğinden beri dikkatimi cezbeden bir kitaptı. Blog Turunu kaptığımız için çok mutluyuz 😄

2) Keşke Senden Nefret Edebilseydim | Lucy Christopher


Yine şu sıralar çıkan kitaplardan biri olan ( orjinal adı daha kısa olduğu için onu onu kullanmak istiyorum ) stolen, okuyucuları tarafından hep iyi yorumlar alan bir kitap olduğu için çok okumak istediğim kitaplar arasında yerini almaya hak kazandı. Söyleyebileceğim tek şey deli gibi okumak istiyorum. Anne duy sesimi 😂

3) Kaplan Laneti | Colleen Houck


Kitabın Orjinal Adı : Tiger's Curse
Yazarı : Colleen Houck
Türkçe Editasyonu : Kaplan Laneti
Yayınevi : Artemis
Goodreads Puanı : 4.13

Kaplan Laneti kitabımı ileriki günlerde raflarda yerini almaya başlayacak. Tarih tam olarak belli değil daha... Bir hafta sonra olabilir bu bir ay da olabilir...
Her an her şey olabilir 😌
Turunun Canavarlarda olduğunu biliyor muydunuz?  

4) Hiçliğin Kıyısında | J. A. Redmerski


Hiçliğin Kıyısında, Eylül ayında Ephesus Yayınları etiketiyle çıkıyor. Bu haberi duyduğumda o kadar çok sevindim ki anlatamam. Uzun süredir çıkmasını beklediğim bir kitaptı. 😢

5) The HUNDRED | Kass Morgan  


Yaşanan nükleer felaket Dünya'nın sonunu getirmiş, bu büyük felaketten sağ kurtulan insanlar 300 yıl boyunca Dünya'nın yörüngesindeki bir uzay gemisinde varlıklarını sürdürmüştür.
Tükenmeye yüz tutan kaynaklarla koloniyi ayakta tutmaya çalışan yöneticiler, nüfusu kontrol altında tutmak için en sert tedbirleri almakta, hafif suçlar için bile idam cezası uygulamaktadır. Öyle ki çoçuk suçlular on sekiz yaşlarına geldiklerinde idam edilmektedir. Ama ölümlerini bekleyen bu gençlerin artık çok önemli bir görevi vardır. Gözden çıkarılmış genç suçlulardan oluşan 100 kişilik bir ekip, geçen zaman içinde yerleşime hazır hale gelip gelmediğini test etmek için Dünya'ya gönderilecektir.

Koloninin geleceği, onların elindedir. Bu onlar için ya ikinci bir şans ya da bir intihar görevi olacaktır. 100 ekibi farklılıklarını, geçmiş hesaplaşmalarını bir kenara bırakıp birleşmeli ve bilinmezlerle dolu Dünya'da hayatta kalmaya çalışmalıdır.
Ama ihanetler, sırlar, henüz bitmemiş ve yani başlayan aşklar bir bir gün yüzüne çıktıkça bir arada kalmaları gittikçe zorlaşacaktır.

6) Çirkin Güzel | Aslıhan  Akagöz


Eylül'ün 1'in de Optimum etiketiyle raflarda olacak!

Melike Çetinoğlu kilolu bir kadındır ve aynı zamanda kocasına delice aşıktır. Kocası tarafından da büyük bir aşkla sevildiğine inanmaktadır.
Ta ki bir iş adamının verdiği davette, aklının ucundan bile geçmeyecek bir gerçekle yüz yüze gelene dek...

Hayatının koca bir yalandan ibaret olduğunu öğrenmesi sonucu pembe gözlüklerinin arkasından baktığı dünyası bir anda kararmıştır.
Çareyi hem kocasından hem de alışık olduğu ortamdan tümüyle uzaklaşmakta bulur.
Bir yıl sonra tüm planlarını hayata geçirmiş bir şekilde geri döndüğünde ise artık kendine güveni tamdır.
Tek arzusu ise canını yakanın canını yakmaktır.
Çağrı Çetinoğlu ile görülecek son bir hesabı vardır.


RELATED POSTS

0 yorum