Harmony Clean Flat Responsive WordPress Blog Theme

Fısıltı (Yorum) Becca Fitzpatrick - Çekilis

06:40 Kitap Sara'yı 35 Comments Category :

İLK ÇEKİLİŞ HABERİMLE KARŞINIZDAYIM :) ÇEKİLİŞ SONUNDA TAM İKİ KİŞİYE FISILTI KİTABINI HEDİYE EDECEĞİM.İLK ÇEKİLİŞİM OLDUĞU İÇİN ÇOK HEYECANLIYIM :)
                                                       
                                         
                                                           

 Kitap Tanıtımı
"Okuyucuyu sarsan tüyler ürpertici bir roman... Noranın kötü çocuk Patchle fırtınalı aşkı okurları kendilerinden geçirecek." 
-Publishers Weekly-

"Vampirlerden ve kurt adamlardan sıkılan gerilim ve aşk romanı hayranları Hush Hush serisini hemen benimseyecekler."
-Booklist-

"Sıra dışı bir aşk hikâyesi. Okurlar Fısıltıyı baştan sona yürekleri ağızlarında okuyacak."
-Falcata Times-

Kovulmuş bir meleğe âşık olmak...

"Bütün sınıf arkadaşlarımın isimlerini biliyordum... Biri hariç. Yeni öğrenci... Arkamdaki sırada, serinkanlı siyah gözleri karşıya sabitlenmiş bir hâlde kaykılmış oturuyordu...

Siyah gözleri beni âdeta delip geçiyordu. Dudaklarının kenarları yukarı doğru kıvrıldı. Kalbim bir an tekler gibi oldu ve o bir anlık duraksamada, kasvetli bir karanlık duygusunun bir gölge gibi üzerime örtüldüğünü hissettim. Bu duygunun kaybolması sadece bir an sürdü, ama ben hâlâ ona bakıyordum. Gülümsemesi dostça değildi, bela kelimesini heceleyen bir gülümsemeydi. Ve vaat doluydu."
          

YORUMUM

Fısıltı İlk göz ağrılarımdan biridir.İlk göz ağrımı maalesef bloga ekleyince öğreneceksiniz biraz merak uyandıralım:P İlk göz ağrılarımdan dedim çünkü bu kitabı çıktığı zamandan en fazla bir ay sonra okumuşumdur iki üç yıl önce olması gerek şimdi düşününce baya uzun geliyor.O zaman da tabii şimdiki gibi fantastik aşığıyım lisede(sanki bu yıl mezun olmamış gibi geniş zaman) benim gibi böyle kitap aşığı arkadaşlarım vardı bir gün tenefüsteyken okuduğu kitabı çıkardı ve ne göreyim fısıltı ! Nasıl heyecanlandım.Kitap hakkında konuştuk hemen bana kitapla ilgili spoiler vermemesini istedim ondan.O da "çok güzel mutlaka al oku"Dedi işte o günden sonra bana almak farz oldu çünkü arkadaşımla kitap zevkimiz neredeyse birebir aynıdır.Ben o zaman şimdiki gibi internetten hangi kitap çıkmış diye yeni kitapları da araştırmıyorum :P 

Ancak kitapçıya gidersem o zaman orada bakıyor istediklerimi toplayıp geliyordum özlüyorum bazen o zamanlar çok rahattım sanırım karışmıyorlardı.Ne kadar büyürseniz o kadar sorun oluyor ailenizin tepkisi "Yine mi kitap aldın!" oluyor.Tavsiyem küçükler hiç büyümesin :D Ne kadar imkansız olasada.O hafta şanssızlık diyordum hastalandım ateşim çıktı doktora gittik ilaçları aldık vs. Eve döneceğiz hastaneden bir baktım köşede kitapçı o halimle hala kitapları düşünüyorum çarpılacağım :P Tabii ben durur muyum hayır! Hemen hastalık neymiş dedim koştum aldım kitabı.Nasıl sevinçliyim bir iki gün ben o sevinçle iğleştim bile denebilir kitap aşkı böyle bir şey olsa gerek :P Benim maceralarımı geçip kitaba gelirsek :D 

Kitap gıcık biyolojı ögretmeninin patch ve norayı yan yan oturtup patch'ın nora'yı sınıfta göz hapsine almasıyla nora'nın ona sorduğu sorulara cevap vermeyip gizemli bir hava yaratmasıyla başladı.Bana kalırsa artık bunlar baya eski fikirler hatta fikir değil genç okurların okumaya hevesli oldukları şeylerı yazıp kitabı satma derdi diye düşünüyorum çünkü yine biyolojı sınıfı yine lisede olan gelişen aşk vs. Bu bana o zaman değil ama şimdi baya bayat geliyor. Çok fazla spoiler vermeden yapmak istiyorum bu yorumu çünkü çekilişte yapıyorum kazanacak kişilerin kitabı okumadan tümünü öğrenmesini istemem belki sonra daha ayrıntılı bır yorum atarım ;) 

Benim sevdiğim kısımlar çok fazla kitapta mesela biri nora ve patch'in Bo'nun oyun salonundaki bilorda oynadıkları yerdi ıstakayı alıp göğsüne vurmasıydı patch sürekli onun aklına bir şeyler fısıldaması bunlar hoşuma gitmişti.En beğendiğim yer ise motelde kaldıkları gündü.O gün patch bazı sırları ortaya çıkıyor denemez ama kızımız sherlocktan farkı olmayan dedektif misali patch'in sır perdelerini aralamaya Çalışıyor sanki üzerine vazifeymiş gibi:P Benim en rahatsız olduğum şey Vee'li kısımlardı daha Çok patch görmek istiyordum çünkü.Ve bir hayal kırıklığı kitabın sonunu bilemedim.Sonradan nasıl bilemediğime hayret ettim.Bakalım kitapları kazanan arkadaşlar sonunu doğru tahmin edecekler mi?

VEE BU POSTA BİR HAYRAN ÇALIŞMASIYLA VEDA EDİYORUM SEVİLİYORSUNUZZZ :))

     *HATIRLATMA*


  • Bu çekilişteki hediyeleri kendi arşivimden göndereceğim. (Herhangi bir yayınevi ile işbirliği yapmadım.)
  • Gönderim esnasında yaşanabilecek problemlerden sorumlu değilim.
  • Türkiye‘de yaşayan, her yaştan okur bu çekilişe katılabilir.Yurtdışına gönderim yoktur.
  • Kazanan 2 kişiye kitaplarını ptt kargo ile göndereceğim.Geç gelen,gelmeyen,kaybolan kargodan mesul değilim.
  • Çekiliş Ağustosun 26sına kadar Eylülün 1'ine kadar kazanlarının adres bilgileri bana ulaşmazsa hediyeleri iptal olur.(Eylülün 2'sinde tatile çıkacağım.Bu yüzden vaktim kısıtlı maalesef.)
                                                                 a Rafflecopter giveaway

RELATED POSTS

35 yorum