Harmony Clean Flat Responsive WordPress Blog Theme

Aylardan Aşk | Meral Kır ( Kitap Yorumu )

00:32 Kitap Sara'yı 0 Comments Category : , , , ,

"Aylardan Aşk, harika ve yaratıcı... sürükleyici bir aşk hikâyesi..." 


Böğürtlen Kışı ve Son Kamelya kitaplarının yazarı SARAH JIO

Kitap Hakkında

Kitabın Adı : Aylardan Aşk
Yazar : Meral Kır 
Türü : Aşk / Dram 
Yayınevi : Müptela Yayınları

Kitap Tanıtımı Gerçek olduğunu düşündüğünüz hayatınızdaki her şeyin kocaman bir yalandan ibaret olduğunu öğrenseydiniz, ne yapardınız?

Zengin Sancaktar Ailesi'nin en küçük çocuğu olan Tanem için hayat oldukça sıradandı. Arkadaşları ve ailesinin her zaman yanında olduğu Tanem'in tek gayesi işinde ilerlemekti, ta ki katılmak için gittiği, ama katılmadığı o toplantı sonrası geçirdiği trafik kazasına kadar...

İki yıl boyunca uyuyan Tanem uyandığında, hafızasını kaybetmiş ve yanında doktoru Yağız'ı bulmuştu. Ailesi ve geçmişine dair, özellikle bir şeyleri hatırlamak istemiyor, bir şeylerden kaçıyordu sanki. Yağız, uyutulduğu esnada kendisini zehirlemek isteyen esrarengiz kişiden de haberi olmayan Tanem'e hem yakınlık duyuyor hem de Tanem'in geçmişinde ne olduğunu ve onu kimin öldürmek istediğini bulmaya çalışıyordu.
Diğer taraftan Tanem'den uzak durmaya çabalıyor, adeta onunla savaşıyordu.

Acaba Yağız, Tanem'le ilgili gerçekleri öğrenebilecek miydi ve daha önemlisi Tanem'in aşkına karşı koyabilecek miydi?

Yorumum


Sınavlarım sağolsun kitabımı iki haftada ancak bitirebildim bugün de üzerinden zaman geçmeden sıcağı sıcağına yorumlayayım dedim.

Normalde kitaplar bölüm bölüm olur ya aylardan aşk adından da anlaşılacağı üzere kitabımız ay ay ilerliyor Eylül ayında başlayıp tekrar eylül ayına kadar okuyorsunuz. Bu yöntem ile yazar kitaba farklı bir anlayış, hoş bir detay katmıştı.
Kitabın kapağını iç sayfalarda bölüm başlarının renkli sayfalardan oluşması çok çok hoştu.

Kitap baya kalın olmasına merak edeceğiniz bir konuya ve sürekli sayfaları ardı ardına çevireceğiniz olay örgüsüne sahip.

İlk kitabını yazan bir yazardan böylesine betimlemeler, uzun bölümler beklemiyordum bunu başarması ve sonucunda güzel bir romana sahip olduk.

Spoilerlı Yorum


Ben kitabı sevdim mi evet ama şunu da anladım ki biz okurlar için kitabın sonu çok önemli çarpıcı bir son aşk dolu bir kitap aynı zamanda dram, entrika ve sır dolu bir hayatın iplerini teker teker çözmeye hazır mısınız?

Şimdi kitabı çekiştirmeye var mısınız?
Dikkat Kitabı Okuyamayanlar Bu Kısmı
Es Geçsinler!

Ben Yağız ile Tanem'in ilişkisinden memnundum zor oldu ama bir şekilde oldu ve mutluluğu yakaladılar.

Açıkçası ben aynı performansı Doruk ve Asya çiftinden de bekliyordum yazar bizi bu bakımdan sağ gösterip soldan vurdu diyebilirim.

Kitabın sonu der ve susarım 😤
Neden?!


Ben Yağız ve Tanem kavuşamamasını hayal ettim ama Doruk ve Asya benim gözümde sigortalı bölümdeydi kesin evlenecek mutlu olacak çiftim ayrıldı iyi mi hem de Sabrina cadoluzu yüzünden nefret ettim nefret 😡 Yani tüm şunlar gerçekten olsa ben de onların yanında olsam dayanamayıp kızın saçını başını yolucam demekki.

Ama iyi haber vereyim bu duruma sinirimi çok sürmedi Meral Kır ile konuşup bu kitabın yani Aylardan Aşk'ın serinin ilk kitabı olduğunu öğrenmiş oldum. Serinin ikinci kitabı okurların gönlünü alacak, ikinci kitap Asya ve Doruk'u konu alacak!
Şimdi sakinca bu bombayı bırakıp gidiyorum 😄

Puanlama : 5 / 5RELATED POSTS

0 yorum