Harmony Clean Flat Responsive WordPress Blog Theme

11. KCBT : Dikkat! Aşk Çıkabilir | Asude ( Kitap Tanıtımı )

00:00 Kitap Sara'yı 0 Comments Category : , , , , , , , , ,

Dört göz fosil ve pabucumun mafyası ile tanışmaya hazırsanız?
O zaman bu tur tam size göre!Kitap Hakkında

Kitabın Adı : Dikkat! Aşk Çıkabilir
Yazarı : Asude 
Tür : Romantik / Komedi
Yayınevi : Ephesus

Kitabın Arka Kapak Yazısı 

Birbirlerinden nefret eden iki insandı onlar… Ama evlendiler! Uslanmaz bir asosyal olan İlkim'in hayatındaki tek amaç başarılı bir bilim kadını olmaktır. Onun modayla, makyajla işi yoktur ve gözlüğünün ardındaki dünyada ders notlarıyla mutludur. 

Evlenmek için hayallerinin profesörünü beklerken, karşısına tehlikeli, kaba, bilimden anlamayan, öfkeli bir işadamı çıkar. Martin Turner… Bu Amerikalı adamla asla evlenmemesi gerektiğini bilse de, muhteşem kariyerinin anahtarının onun ellerinde olması işleri rayından çıkaracaktır. Genç kız, ilk andan beri koşarak kaçmak istediği bu yakışıklı ve karanlık adama, hayatının tüm ideallerini çiğneyerek tutkuyla çekilirken, ilk kez gerçek bir kadın gibi hissetmeye başlar.

Ve genç adam, gizli çıkarları uğruna evlendiği bu kızı Amerika'ya götürdüğü gün ondan kurtulma planları yaparken, sessiz karısı hayatının merkezine yerleşir. Aşk, nefreti gölgesi gibi takip ederken, bu nefretten bir aşk doğabilir mi? Peki ya sırlar açığa çıktığında gerçek aşk yalanlara direnebilir mi?


Fanları bu yüzden çok kıskanıyorum bizim ayraçlarımız böyle değil :( 

Katkılarından Ötürü Ephesus Yayınları'na teşekkür ederiz.
a Rafflecopter giveaway

RELATED POSTS

0 yorum