Harmony Clean Flat Responsive WordPress Blog Theme

İnceleme : Pamuk Şeker & Peri Masalı | Sinem Akça

04:00 Kitap Sara'yı 0 Comments Category : , , , ,

Kitap Hakkında
Kitapların Adları : Pamuk Şeker, Peri Masalım
Yazar : Sinem Akça
Tür : Komedi

Kitap Tanıtımı

Kadınlar zor malum erkekler onlarda  daha zor

Artık kimse “Kadınlar ne ister?” sorusunu sormuyor, durum tam tersine dönmüş durumda: Erkekler ne ister?

Sahi ne ister bu adamlar? Umutsuz aşkların, yasak ilişkilerin, aldatmaların sonrasında yapılan yüklü ve keseye zarar alışverişlerin, girilen depresyonların sorumlusu bu adamlarla ne yapacağız?

Henüz bir cevabımız yok tabii. Ama benim hikâyem cevaba çok yaklaştı. Adım Yasemin. Yaşım otuz, medeni halim karışık, kariyerim parlak, aşk hayatım çetrefil. Cadaloz patronum, bir başka cadalozla evli olan, on yılımı körü körüne çalan sevgilim, evlen artık diye başımın etini yiyen annem, annemin tüm ısrarlarına inat gittikçe sarpa saran aşk hayatım, yeni bir evli adam ve kendi aşk hayatlarıyla beni gülme krizlerine gark eden renkli arkadaşlarımla yaşayıp gidiyorum. Başıma gelen birbirinden tuhaf ve komik hikâyeye rağmen inanıyorum ki her şey çok güzel olacak!


Sinem Akça'nın kitaplarına gelen yorumları kitap sayfalarında gördükçe çok merak etmeye başlamıştım öyle ki en sonunda dayanamayıp geçen yıl ramazanda iki kitabını da edinmiştim. Ilk kitabı almak için oruçlu halimle taa nerelere gitmiştim 😣 Bu aralar yani tatile yeni girdiğim günlerde kitaplarına aşırı sarmış bulunuyorum seri hızla okuyorum ve televizyonu veto etmiş bulunuyorum 😎 Sıra bu iki kitabıma gelince sürekli okumayı erteleyen ben aklımda hep şu düşünceler vardı " Her ikisi de çok güzel kitaplar çok beğeneceğim kesinlikle. " Ama ne yazıkki öyle olmadı pamuk şeker ve peri masalım kitaplarını sevmiş çok beğenmiş ve oruçluyken gitmiştim, yorulmuştum ama değdi demek isterdim ancak beğenmedim hatta kendimi o kadar yorduğum için pişman bile sayılırım 😖

Puanlama : 5 / 2RELATED POSTS

0 yorum