Harmony Clean Flat Responsive WordPress Blog Theme

Bir Kitap Varmış Yeni Çıkacak? #3

00:55 Kitap Sara'yı 0 Comments Category : , , , , ,

Baktım bu ara bu başlık altında yazı yazmamışım 😮 Hemen işe koyuldum 😊


( 5. DALGA'YI OKUMAM FARZ OLDU YOKSA MERAKTAN PATLIYCAM 😄 )

Uğrunda yaşadiğimiz her şeyi yok ettiler.
Şimdi de uğrunda öleceğimiz şeylerin peşindeler!

“Bu kitaba başlarken diğer her şeyi bir kenara bırakmaya hazir olun. Başınızı döndürecek hızı ve uğrunda savaşılanlar sizi büyüleyecek. Uzun zamandır bu kadar sürükleyici bir hikâye okumamıştım.”
Cinda Williams Chima

“Kahretsin ile vay canina tepkileri arasında gidip geliyorsunuz. Basitçe anlatmak gerekirse, bu kitap yıllardır okuduğum en iyi kitaplar arasında.”
Melissa Marr

“Nefes kesici, tempolu ve özgün bir yapıt. 5. Dalga okurların elinden düşüremeyeceği Edebi Bir Tsunami.”
Melissa de La Cruz


Çakalların Yurdu

DÜNYA DÜZENİNİ HİÇE SAYAN
BİR İNTİKAM SAVAŞÇISI...
Zengin Hollywood yıldızlarının uğrak yeri olan Fairview kasabasında araba çarpması sonucu bir kişi ölür. Bu kişi kaçak bir göçmendir. Ölümünün sorumlularıyla ilgili hiçbir yasal işlem yapılmadığı gibi cenazenin ardından olayın üstü örtülür. Fakat bu olayı unutmayan biri vardır: ölen adamın kızı, Dedektif Mercado. Genç kadın yasadışı göçmen olarak sınırı geçer ve babasının ölümünü araştırmak için Fairviewda hizmetçi rolüne bürünür. Ancak Mercadonun fazla vakti yoktur. Küba yasaları gereği bir hafta içinde Havanaya dönmezse ailesi tutuklanacak ve hayatı tehlikeye girecektir.
Duygu değişimleri ve şiddetle harmanlanmış yolculuğunda yalnız bir kadın olan Mercadoyu şaşırtıcı gerçekler ve ummadığı bir karşılaşma beklemektedir.


Hasat kontrol

Hafızanı zorla,
gerçek orada gizli
Maggie Silver, önemli müşterilere sahip bir halkla ilişkiler şirketinde başarılı olmak için elinden geleni yapmaktadır. Ancak karşısına hiç ummadığı bir müşteri çıktığında işler karışır. Henry Paxton, Güney Kaliforniyanın önemli bir devlet adamı olmasının yanı sıra, Maggienin lisedeki en yakın arkadaşı Annabellein de babasıdır.
Paxtonın yardımcılarından birinin şüpheli ölümüyle başlayan skandallar zincirini örtbas etmekle görevlendirilen Maggie, yıllar sonra tekrar bu ailenin sırlarla dolu hayatına müdahil olur. Genç kadın, bir yandan lise yıllarında Annabellele arkadaşlıklarını bitiren anılarının istilasına uğrarken, diğer yandan uzun zaman önce zihninde yer etmiş bir parfüm kokusuyla sırlar kapısının anahtarına ulaşacaktır.
Hasar Kontrol heyecan ve gerilim yüklü kurgusuyla birlikte, arkadaşlık bağları ve insanın skandallara olan dinmek bilmeyen merakını irdeleyen sürükleyici bir kitap.


RELATED POSTS

0 yorum