Harmony Clean Flat Responsive WordPress Blog Theme

5. KCBT : Jonathan Maberry | Çürük ve Harebe [ Kitap Tanıtımı ]

06:29 Kitap Sara'yı 2 Comments Category : , , , , ,
Kitap Tanıtımı

New York Times Bestseller Yazarı ve birçok kez Bram Stoker ödülü almış Jonathan Mabery'den mükemmel bir eser. Anlam ve kargaşanın mükemmel karışımı. Booklist Bu çarpıcı romanda macera ve felsefe iç içe geçiyor. 

Publishers Weekly Hayata ve ölüme aksiyonla dolu, düşündürücü bir bakış. Kirkus Reviews Maberry'nin kurguladığı zombi diyarı, şimdiye kadarki gördüklerinizden çok daha sürükleyici, gerilim dolu ve duygu yüklü. 

School Library Journal Yalnızca iki seçeneğiniz var: Çalışmak ya da ölene hatta öldürülene kadar aç kalmak. Zombiler tarafından işgal edilen çorak bir ülke. Kendi yasalarıyla çevrelenmiş küçük bir kasaba. Burada 15 yaşına giren herkes çalışmak zorunda. Çitlerin içinde veya dışında, çalışmayanın sonu açlıktır. 

Benny artık 15 yaşındadır. Çalışmak için birçok iş dener ancak bir türlü başarılı olamaz. Abisi Tom'un sürdürdüğü aile mesleği ise ona göre değildir. Fakat çaresiz kalan Benny, bu işi kabul eder. O bir zombi avcısıdır artık. Ancak istemeyerek üstlendiği bu görev ona bambaşka bir şey öğretir: İnsan olmanın ne demek olduğunu 

Jonathan Maberry'nin, zombi cehenneminde kendi yolunu bulmaya çalışan bir gencin olgunlaşma evresini ustalıkla kaleme aldığı eseri Çürük ve Harabe'yi soluksuz okuyacaksınız.

***Geveze Blogger Notu : Birşeyler yazmasam olmazdı. Zombiler ile ilgili okuduğum ilk kitap sanırım ve şuan gayet keyif veren bir kitap olduğunu söyleyebilirim. Yorumum ayın 9'unda Geveze saray sahibinden şimdilik bu kadar turumuzun ilerleyen günlerinde görüşmek üzere diyor ve el sallıyorum :D 

Katkılarından ötürü Parodi Yayınlarına teşekkürler.


RELATED POSTS

2 yorum